Fémmegmunkálással foglalkozó cég pilisvörösvári munkahelyre keres összeszerelő munkatársat

Feladatok:

  • Megvizsgálja a termékeket annak érdekében, hogy leellenőrizze, hogy megfelelnek-e a vállalat előírásainak.
  • A termék teljes összeszerelése érdekében a gyártási folyamat több állomásán a termék egyes alkatrészeit, elemeit belehelyezi a félig összeszerelt termékbe.
  • Megszámlálja a teljesen kész termékeket annak érdekében, hogy eldöntse, hogy a termelési ütemnek megfelel-e a mennyiség.
  • Megmossa, megtisztítja a munkaállomáshoz és munkavégzéshez kapcsolódó gépeket, eszközöket, felszereléseket, szerszámokat, szállítóeszközöket és termékeket.
  • Összecsomagolja a termék egyes elemeit, illetve a kész terméket a termelési folyamat során.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Jó kézügyesség

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Utazási költségtérítés

Jelentkezését fényképes önéletrajzzal, bérigény megjelölésével az fmlparts@fmlparts.com e-mail címen, vagy a 06-30-957-3920-as telefonszámon várjuk.