Fémmegmunkálással foglalkozó pilisvörösvári cég Project Manager álláslehetőséget kínál.

Feladatkörök:

  • Projektek önálló vezetése, irányítása
  • Kapcsolattartás és koordináció a partnerekkel, alvállalkozókkal, valamint a vállalat érintett munkatársaival
  • Termékek gyárthatósági szempontból történő ellenőrzése
  • Alap- és segédanyag szükségletének meghatározása, igénylése a vállaltirányítási rendszeren keresztül
  • Feladatok részletezése, rajzok és munkalapok kiosztása
  • A gyártás egyes munkafolyamatainak nyomonkövetése, ellenőrzése
  • A gyártás optimalizálása, költséghatékony megvalósítása
  • Határidők betartása és betartatása
  • Projektek lezárása és a kész munka átadása

Elvárások:

  • Közép- vagy felsőfokú műszaki végzettség
  • Fémipar anyagismereti és eljárástechnikai ismerete
  • AutoCad tervező program ismerete
  • Angol vagy német nyelvtudás
  • Kreatív feladatmegoldás, precizitás
  • Terhelhetőség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Utazási hozzájárulás
  • Béren kívüli juttatások
  • Fiatalos csapat
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Változatos feladatok

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal, bérigény megjelölésével az fmlparts@fmlparts.com  e-mail címen.